Potrzebujesz pomocy? 

Napisz lub zadzwoń

sklep@rozeogrodowe.pl

tel:  661 408 360

lub 14 679 56 85

Telefony odbieramy

poniedziałek - piątek

w godzinach 8-15

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Poznaj nasz zespół

Każdą firmę stanowią ludzie. Ich wiedza, pasja i zaangażowanie są niewidzialną siłą, która napędza każde działanie. Tak samo jest w naszym zespole. 

 

  GRZEGORZ HYŻY 

  właściciel RozeOgrodowe.pl  

 

Grzegorz Hyży szkółka róż Beskid sądeckiZ ogrodnictwem związany jestem od kołyski. Już pierwsze w życiu wakacje spędzałem gdzieś pomiędzy rzędami krzewów, kiedy moi rodzice okulizowali róże. To dzięki nim w zasadzie nie rozstawałem się z tym tematem, pomagając im w pracach jako młody chłopak. Jeszcze w podstawówce zacząłem zarabiać na swoje marzenia, sprzedając wyprodukowane w polu róże cięte. 

Zawsze bardzo interesowała mnie strona praktyczna tego zawodu. Dlatego już od czasów technikum wakacje najczęściej spędzałem pracując w szkółkach i gospodarstwach ogrodniczych, nie tylko rodziców, ale również w innych miejscach, w tym w szkółkach niemieckich.

Ukończyłem Technikum Ogrodnicze w Tarnowie, a w 1999 roku studia na kierunku Ogrodnictwo Akademii Rolniczej w Poznaniu. W 2004 roku założyłem własną szkółkę róż w Więckowicach. Teraz wszystkie decyzje podejmowałem sam i ponosiłem odpowiedzialność za to, czy będą dobre, czy złe. To sprawia mi największą radość – decydowanie, w którym kierunku będę się rozwijać. 

Najcenniejszą wartością jest dla mnie wolność decydowania i dokonywania wyborów, zarówno przez mnie, moich pracowników, jak i klientów. Aby te wybory były prawidłowe, kluczowa jest zawsze prawda, nawet wtedy, kiedy jest dla nas trudna. Relacje zbudowane na wolności i prawdzie są najtrwalsze i służą wszystkim. Na bazie mojego doświadczenia ogrodniczego i wartości, którymi się kieruję, staram się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z wszystkimi, którzy chcą dowiedzieć się czegoś o uprawie róż. Z tej potrzeby powstał edukacyjny kanał na YouTube o nazwie rozeogrodowe.pl. 

Obecnie największą satysfakcję czerpię z testowania ciągle nowych pomysłów w obszarze produkcji, edukacji i propagowania uprawy róż oraz wytyczania strategicznych kierunków rozwoju rozeogrodowe.pl. Największym wyzwaniem dla mnie jest budowanie zespołu ludzi ambitnych i zmotywowanych do realizacji tych pomysłów. 

Wyznaję zasadę, że życie jest niepowtarzalną przygodą i chciałbym, aby każdy przeżył ją jak najpiękniej. Aby tej przygody w moim życiu było jak najwięcej, czas wolny spędzam eksplorując rowerem najciekawsze tereny górzyste od wiosny do jesieni, a zimą zamieniam rower na narty.

 

  KONRAD  

  Kierownik produkcji   

 

Zna firmę od podszewki. Jeszcze jako student w czasie wakacji poznawał w szkółce rozeogrodowe.pl tajniki produkcji. W szybkim tempie opanował umiejętność okulizacji róż by wkrótce pobijać kolejne życiowe rekordy. Po ukończeniu kierunku Leśnictwo na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie postanowił wykorzystać solidną wiedzę teoretyczną w produkcji szkółkarskiej. Interesują go wszelkiego rodzaju maszyny rolnicze i szkółkarskie, a szczególnie nowoczesne ciągniki rolnicze o dużej mocy. W międzyczasie podniósł swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunkach Integrowana Produkcja Rolnicza oraz Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.

Do jego obowiązków należy dbałość o uprawy róż, w tym pielęgnacja i ochrona roślin. Prowadzi dokumentację produkcyjną, nadzoruje przeglądy i konserwację maszyn, dbając o to, by każda z nich była sprawna i bezpieczna. Obecnie mocno interesuje się optymalizacją logistyki wewnętrznej w szkółce, pomagając w wdrożeniu systemu zarządzania magazynem (WMS) w firmie.

Dobrze czuje się w ustalaniu priorytetów zadań i rozdzielaniu obowiązków. Praca pod presją czasu nie wytrąca go z równowagi. Im wyżej postawiona poprzeczka tym większa jego motywacja. Wychodzi z założenia, że nie ma zadań niemożliwych, a każda sytuacja podbramkowa jest bodźcem do uruchomienia kreatywności.

Konrad lubi jasny, prosty i konkretny przekaz zamiast owijania w bawełnę. 

Do rozładowywania trudnych sytuacji często używa żartów sytuacyjnych, a pomagają mu w tym umiejętność obserwacji i zamiłowanie do polskich komedii.

 

  JUSTYNA  

  Specjalista d/s sprzedaży  

 

Nasza niezastąpiona specjalistka ds. sprzedaży, dołączyła do naszego zespołu w 2020 roku, a od tego czasu jej zaangażowanie i profesjonalizm są nie do przecenienia.

Zaczęła swoją przygodę z nami prosto po ukończeniu technikum Architektury Krajobrazu w Tarnowie, nie bacząc na to, że wkracza na zupełnie nowe terytorium obsługi klienta. Już w czasie swojego stażu okazała się prawdziwym diamentem, szybko opanowując wszystkie aspekty swojej pracy i awansując w ciągu roku na lidera biura obsługi klienta.

W jej zakresie obowiązków mieści się nie tylko planowanie pracy, ale również sprawnie rozdzielanie zadań między współpracowników oraz dokładne śledzenie każdego etapu zamówień, by wyłapywać ewentualne niedociągnięcia. Czuwając nad całym asortymentem i dbając o najwyższą jakość obsługi, Justyna odpowiada także na wasze maile i telefony.

Jej talentem jest nie tylko organizacja pracy, ale także umiejętność tworzenia procedur, które sprawiają, że praca przebiega jak dobrze naoliwiona machina. Zawsze dąży do tego, by zakończyć zadania przed czasem, co świadczy o jej perfekcjonizmie i determinacji.

Justyna to również pasjonatka odkrywania ukrytych możliwości oprogramowania. To dzięki jej wysiłkowi zmiany w systemach operacyjnych rozeogrodowe.pl przechodzą płynnie i bezstresowo.

Jednak to, co wyróżnia Justynę spośród innych, to cierpliwość i umiejętność prowadzenia spokojnej, rzeczowej komunikacji zarówno z zespołem, jak i z klientami. Dzięki temu Wasze modyfikacje złożonych zamówień przebiegają sprawnie i bezproblemowo.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium