Potrzebujesz pomocy? 

Napisz lub zadzwoń

sklep@rozeogrodowe.pl

tel:  661 408 360

lub 14 679 56 85

Telefony odbieramy

poniedziałek - piątek

w godzinach 8-15

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Nasza misja

Nasz zespół w firmie RozeOgrodowe.pl to nie tylko grupa pracowników – to prawdziwa społeczność, zjednoczona wspólną misją dostarczania wiedzy i roślin na najwyższym poziomie, aby uczynić życie każdego z nas piękniejszym i ciekawszym.

Na czele naszego zespołu stoi nasz szef, który od dziecka jest związany z ogrodnictwem. Jego doświadczenie, pasja i wartości, takie jak wolność, prawda i lojalność, stanowią fundament naszej firmy. To on inspiruje nas do ciągłego rozwoju i poszukiwania nowych pomysłów.

W naszym zespole znajdują się specjaliści ds. sprzedaży, którzy nie tylko doskonale znają naszą ofertę, ale także potrafią doradzić klientom w wyborze odpowiednich roślin. Ich zaangażowanie w budowanie trwałych relacji z klientami sprawia, że każde zakupy w rozeogrodowe.pl stają się przyjemnością.

Oprócz tego mamy również zespół produkcji, który dba o to, aby nasze rośliny rosły w najlepszych warunkach i były najwyższej jakości. Ciężka praca i pasja do ogrodnictwa sprawiają, że nasze uprawy są zawsze piękne i zdrowe.

Nie można zapomnieć o działach marketingu i edukacji, które starają się dotrzeć do jak największej liczby osób z naszym przekazem o uprawie róż i ogrodnictwie. Nasze kreatywne kampanie i edukacyjne materiały pomagają naszym klientom zgłębiać tajniki ogrodnictwa i cieszyć się pięknem swoich ogrodów.

Wszyscy członkowie naszego zespołu łączą siły, aby RozeOgrodowe.pl był nie tylko miejscem zakupów, ale również źródłem inspiracji i wiedzy dla wszystkich miłośników ogrodów. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i chcemy, aby każdy, kto do nas trafi, poczuł się częścią tej wspaniałej ogrodniczej społeczności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium