Róża wielkokwiatowa WILDBERRY®

Piękna nowość wśród róż wielkokwiatowych w kolorze dzikich jagód. 
Mocna, zwarta, a jednocześnie elegancka i pachnąca.

RÓŻA MOCNO PACHNĄCA 

Opis

 cechy odmiany WildberryWildberry  jest to przepiękna róża wielkokwiatowa która zgodnie z nazwą ,swą barwą przypomina dzikie jagody i napawa romantycznym widokiem kształtnych kwiatów i pąków.

Jest to kolejna nowość zaliczana do serii róż nostalgicznych z firmy Tantau.

Przyciąga dużymi , pełnymi kwiatami i klasycznie zbudowanymi pąkami ,które mają ciemniejszy odcień jagodowy, a po rozwinięciu są jasnoróżowe i kształtne w nostalgicznym stylu, lekko pofalowane. Płatki są wyjątkowo twarde i odporne na złe warunki pogodowe, głównie na deszcz. Uzupełnieniem tej eleganckiej urody jest dość mocny zapach

Liście równie dekoracyjne, ciemnozielone i lekko błyszczące, bardzo zdrowe . Krzew jest mocny, zwarty, dobrze się rozkrzewia i dorasta do około 1 m .Bardzo dobrze powtarza kwitnienie w ciągu sezonu i kwitnie długo i obficie. Odmiana bardzo zdrowa i odporna na choroby grzybowe, co rzadko się zdarza wśród róż wielkokwiatowych i ucieszy niejednego ogrodnika który uprawia ogród ekologicznie.

Polecana do uprawy pojemnikowej na balkony i tarasy oraz do obsadzania rabat mieszanych i bylinowych, a także do sadzenia w niewielkich grupach ,które będą niezwykłą ozdobą ogrodu.

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.
- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Dodatkowe informacje

Kolor Różowy/Fioletowy
Wysokość 90cm - 100cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (4)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

15 lipca 2021

Fajna nowość, dobrze się zapowiada. Kolor bardzo ładny faktycznie przypomina dzikie jagody. Pachnie i to jak! Zobaczymy co będzie dalej

29 maja 2023

Piękna róża. Profesjonalnie zapakowana, jak zawsze.

26 czerwca 2023

Mam ją trzeci sezon. Przepięknie kwitnie, obficie. Kwiat duży o pięknym kolorze. Liście bardzo zdrowe. Polecam.

27 września 2023

Różę mam drugi sezon. Przepięknie kwitnie, kwiaty duże o pięknej barwie. Krzew szeroki ale zwarty. Dobrze powtarza kwitnienie. To najpiękniejsza róża w moim ogródku, a mam ich ponad 30szt.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium