Róża wielkokwiatowa SALOON®

Opis

ZOBACZ FILM PONIŻEJ

Cechy odmiany róży wielkokwiatowej Saloon

Róża wielkokwiatowa Saloon, wprowadzona na rynek przez firmę Noack Rosen w 2019 roku, jest doskonałym przykładem starannej hodowli. To, co szczególnie mnie zachwyca w podejściu Noacka, to poszukiwanie kompletnych odmian poprzez rygorystyczną selekcję. Każda odmiana musi spełniać wysokie standardy, zanim pan Reinhard Noack uzna ją za gotową do wprowadzenia na rynek.

Czasami oceniając różę na pierwszy rzut oka, może wydawać się ona banalna. Jednak przy dłuższej obserwacji zauważymy, że jej dekoracyjność utrzymuje się tygodniami. To dzięki zdolności do ciągłego wytwarzania nowych pędów, wolnemu starzeniu się kwiatów, doskonałej tolerancji na deszcz oraz pięknym, błyszczącym liściom, które są odporne na choroby. W przypadku odmiany Saloon ta kompleksowość cech jest szczególnie widoczna.

Jest to róża wielkokwiatowa niewysoka, co sprawia, że świetnie nadaje się do uprawy na mieszanych rabatach jak róże wielkokwiatowe, równie dobrze może tworzyć większe plamy jednobarwne na rabacie, przypominając nieco założenia róż rabatowych. Dodatkowo, kwiaty można ścinać i cieszyć się ich pięknem w wazonie, zdobiąc wnętrza domu. Saloon to po prostu uniwersalna, niezawodna i łatwa w uprawie róża, łącząca w sobie wiele pożądanych cech.

Dodatkowe informacje

Kolor Pomarańczowy/Herbaciany
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium