Róża wielkokwiatowa MIDSUMMER®

Cena: od 29,99 zł 29.99
Wybierz wariant
Ocena: 3.05314
Producent: RozeOgrodowe.pl
Kod produktu: WIE-4037

Opis

cechy róży wielkokwiatowej midsummer

Midsummer zwraca na siebie uwagę niesamowitym energetycznym kolorem. Płatki w kolorze pomarańczowo czerwonym są od spodu żółte.

Kwiaty średniej wielkości, mocno wypełnione, w czasie rozkwitania jeszcze intensywniej wybarwiają się.

Kiedy przychodzi jesień ta ciekawa róża nadal kwitnie i nie daje zapomnieć o ciepłym lecie i wszystkich słonecznych chwilach. Właśnie jesienią, kiedy barwy róży Midsummer  są jeszcze bardziej wyraziste, to jakby oddawała nam cały skwar gorącego lata.

Piękne jest też to, że możemy ją zabrać do domu, bo dobrze nadaje się do cięcia. To wspomnienie lata może być z nami nawet wtedy, kiedy za oknami jest już niestety chłodniej, a na kolejne lato przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Tworzy mocne, pełne wigoru, dość wysokie krzewy dorastające do ponad 100 cm wysokości.

Polecana do sadzenia pojedynczo lub w małej grupie w wielogatunkowych rabatach. Planując ją w ogrodzie należy pamiętać o jej dość wysokim wzroście.

Róża wielkokwiatowa wprowadzona na rynek w 2008 roku przez firmę Rosen Tantau i zaliczana przez nią do kolekcji róż nostalgicznych

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Róża wielkokwiatowa MIDSUMMER

Dane techniczne

Kolor Pomarańczowy/Herbaciany
Wysokość 90cm - 100cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (1)

12 sierpnia 2020

Ten kolor mnie urzeka, a co jeszcze piękniejsze, w fazie przekwitania płatki przebarwiają się na wyraziste biało-czerwone i nic nie pozostaje z ich początkowej herbacianej barwy.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium