Róża wielkokwiatowa CONCORDE®

Ciekawa i dynamiczna kolorystyka podczas kwitnienia. 

Niewysoki, ładny pokrój sprawdzi się nie tylko na rabacie, ale też w donicy. 

Opis

cechy-rozy-wielkokwiatowej-kremowej-concorde.jpgConcorde to bardzo ciekawa odmiana Kordes'a o wielobarwnych, nostalgicznych kwiatach. Jest to odmiana o wyjątkowym wdzięku i bardzo dobrej zdrowotności. 

Kwiaty ma raczej średnie, ale mocno wypełnione, o sprężystych, trwałych płatkach, Kształtne, początkowo kuliste kwiaty otwierając się tworzą rozetę.

Bardzo dobrze powtarza kwitnienie przez cały sezon i nadaje się na kwiat cięty.

Ciekawa kolorystyka, która dynamicznie się zmienia podczas kwitnienia przewija się od żółtawo-czerwonych, kulistych pąków po krem, a następnie malinowo-różowy rumieniec, który pokrywa stopniowo cały kwiat. 

Zapach raczej słaby.

Krzew o bardzo dobrej zdrowotności i ładnym, regularnym, krzaczastym kształcie. Niewysoki, przez co można z powodzeniem uprawiać tę różę w donicach na tarasach i balkonach. 

Zdrowe ciemnozielone liście pięknie kontrastują z jasnymi kwiatami.

Polecana do sadzenia w grupach na rabatach, do uprawy w pojemnikach oraz jako szpalery lub obwódki rabat. Doskonale komponuje się z niebieskimi bylinami. 

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.
- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Dodatkowe informacje

Kolor Biały/Kremowy
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium