Róża rabatowa ROSIGE LANDDROSTEI®

Cena: od 22,99 zł 22.99
Wybierz wariant

Opis

cechy-rozy-rabatowej-rosige landdrostei.jpgNiezwykle urocza , dwubarwna róża rabatowa, która fascynuje żywym kolorem, niewysokim wzrostem i niezliczonymi kwiatami. 

Wprowadzona do handlu w 2017 roku przez firmę Kordes, bardzo przypomina wcześniejszą ich różę- Schone Koblenzerin, jednak jest od niej niższa i jeszcze zdrowsza. 

Róża Rosige Landrostei ma piękny żywo- czerwony kolor ze srebrzystobiałym spodem płatków. Małe kuliste i półpełne kwiaty pojawiają się w dużej ilości na pędach, zebrane w kwiatostany. Kwiaty poprzeplatane licznymi pąkami sprawiają, że róża kwitnie długo i bujnie praktycznie przez cały czas aż do późnej jesieni. Bardzo szczególna odmiana, która zachowuje bardzo wyrównany i zwarty pokrój, a jej krzewy są niskie i szeroko rozkrzewione. Przy wzroście 60 cm ma tyle samo szerokości, co sprawia, że idealnie nadaje się do uprawy w pojemnikach i donicach tarasowych. 

Odmiana pełna wigoru i o pierwszorzędnej zdrowotności na choroby grzybowe, o czym świadczą ciemnozielone, skórzaste liscie. 

Polecana początkującym ogrodnikom i wszystkim, którzy chcą uprawiać bezproblemowe, zdrowe i ciągle kwitnące róże. Doskonale sprawdzi się na rabatach jako kwietny dywan lub posadzona w rzędzie przy chodniku. Również posadzona w donicy upiększy balkon lub taras. 

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium