Róża rabatowa MORNING SUN®

Cena: od 29,99 zł 29.99
Wybierz wariant
Ocena: 3.99733
Producent: RozeOgrodowe.pl
Kod produktu: RAB-3068

Opis

cechy róży rabatowej morning sun

To co sprawia, że Morning Sun jest taka wyjątkowa to ognisty i energetyczny kolor oraz pierwszorzędna zdrowotność.

Bardzo rzadka cecha u róż o pomarańczowym kolorze jest stałość tej barwy.

Przeważnie bywa tak, że początkowo kwiat róży jest intensywnie pomarańczowy czy też herbaciany a w miarę rozwoju zostaje zdominowany przez różowe lub malinowe odcienie. Dla jednych z nas jest to zaleta, bo nasza róża jest dzięki temu ciekawsza, za to dla innych szukających stabilnych jednoznacznych kolorów jest to wada. W przypadku róży rabatowej Morning Sun ta stabilność barwy jest bardzo dobra i zadowalająca.

Kwiaty trwałe, odporne na warunki atmosferyczne długo utrzymują się na krzewie.

Zebrane po kilka w skupiska na wyprostowanych pędach pojawiają się w dużych ilościach, dobrze powtarzając kwitnienie aż do mrozów.

Odmiana o doskonałej zdrowotności o czym świadczą geste, oliwkowozielone, błyszczące liście, które również zdobią krzew.

Polecana do obsadzania rabat jako pojedynczy ożywiający rabaty akcent, jak też w większej grupie lub w pasie jako wyrazisty niewysoki żywopłot. Doskonała dla początkujących ogrodników jak i ekologicznych ogrodów bez stosowania chemii.

Jest to nowość wśród róż rabatowych od firmy Tantau z 2016 roku. 

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze lub obwódce w rozstawie co 40 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 25 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 8 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 80 róż.

Dane techniczne

Kolor Pomarańczowy/Herbaciany
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (2)

1 listopada 2021

Bardzo odporna. Posadzona wiosną została skoszona latem prawie do ziemi, a mimo to rośnie i kwitnie, a dziś jest listopad. Kolor wyjatkowo sozysty i naprawdę pomarańczowy. Myślę, że zdjęcia nie oddają uroku tej róży.

14 lipca 2022

Odkrycie roku! Coś pięknego! Ten kolor, aż świeci z daleka! No nie mogę się napatrzeć, oglądam i oglądam, muszę mieć jej więcej. Nigdy nie przypuszczałam że pomarańczowa róża może robić aż takie wrażenie. Nie muszę chyba dodawać, że jest zdrowa i silna.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium