Róża rabatowa LOKI®

Opis

Loki to absolutna nowość z firmy Rosen Tantau i duma tej firmy. Jest to bowiem róża, która łączy ze sobą sprzeczności. Niezwykle delikatna z wyglądu. Nadaje ogrodowi naturalny, lekki wygląd, a jednocześnie jest to odmiana żelazna, której nie straszna ani ostra zima, ani kaprysy pogody, ani choroby grzybowe. Zatem jest to róża z tych prawie bezobsługowych.

Takie odmiany są cenne również dlatego, że przyciągają do ogrodów mnóstwo pożytecznych owadów. Jeśli zatem posadzisz ją w ogrodzie, to miejsce to zyska niespotykany naturalistyczny wygląd, a nastrój ten podkreślać będą jeszcze pszczoły zbierające pożytek z tych uroczych, drobnych kwiatów.

Pamiętaj jednak, że jak na różę rabatową jest ona dość wysoka. Może dorastać nawet do 1 metra. Tworzy raczej wyprostowane krzewy, średnio zagęszczone, a oprócz tych niezwykłych kwiatów uwagę zwracają również zdrowe, ciemnozielone, błyszczące liście.

Kwiaty pojawiają się stopniowo i nie ma jednego mocnego uderzenia falą kwiatów. I ta cecha jeszcze bardziej podkreśla naturalistyczny charakter tej odmiany, ale dzięki temu kwitnienie trwa prawie nieustannie od czerwca do później jesieni.  

Dodatkowe informacje

Kolor Różowy/Fioletowy
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium