Róża rabatowa GARTENSPASS®

Cena: od 21,99 zł 21.99
Wybierz wariant
Ocena: 3.74256
Producent: RozeOgrodowe.pl
Kod produktu: RAB-3003

Opis

cechy róży rabatowej gartenspass

Róże w kolorze herbacianym cieszą się ogromna popularnością wśród ogrodników.

Niestety do tej pory większość róż w tym kolorze nie odznaczała się wystarczającą zdrowotnością. Niektóre odmiany jak Samba czy Rumba, po pierwszym kwitnieniu traciły liście i nie stanowiły ozdoby ogrodu.

Gartenspaß to tak naprawdę pierwsza odmiana w tym kolorze, która oprócz wysokiej zdrowotności oferuje bardzo obfite i długie kwitnienie trwające do późnej jesieni.

Ponadto kwiaty są odporne na deszcz.

Jedynym mankamentem tej odmiany jest jej wzrost, który w sprzyjających warunkach przekracza 100 cm.

Gartenspaß to róża o bardzo szerokim zastosowaniu. Może być stosowana w terenach zieleni miejskiej na dużych rabatach jak również w ogrodach przydomowych.

Często sadzona bywa w drugiej linii jako tło dla niższych odmian. Polecana dla wszystkich tych którzy akceptują u róż zmianę barwy w miarę przekwitania kwiatów, w tym przypadku przechodzącą ze złoto żółtej w malinowo czerwoną.

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze lub obwódce w rozstawie co 40 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 25 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 8 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 80 róż.

Róża rabatowa GARTENSPASS

Dane techniczne

Kolor Pomarańczowy/Herbaciany
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (3)

8 września 2019

Piękna,bezproblemowa róża.Wyrasta dość wysoko ale za to jest widoczna z daleka i dotąd budziła zachwyt wszystkich moich gości.Mam ją trzeci sezon, zimuje bez ściółkowania i nie choruje.Kwitnie do mrozów.

28 maja 2021

Przepięknie przebarwia się, bardzo ją lubię, obok Cherry Girl - moje ulubienice wśród rabatowych róż. Wysoka róża rabatowa, lecz również gorąco polecam! Daję wszystkie serduszka jako najlepsze oceny produktu, sklepu, dostawy, i...profesjonalisty róż - Pana Grzegorza! Stała klientka Barbara Osuchowska

2 grudnia 2021

Mam chrapkę na tą różyczkę muszę ją mieć

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium