Róża rabatowa ENJOY®

Opis

cechy odmiany róży Enjoy

Enjoy to prawdziwe objawienie tego sezonu wśród róż rabatowych. Jestem przekonany, że szybko zyska uznanie ogrodników bo na to zasługuje. Osobiście porównałbym ją do niezawodnej róży rabatowej Gartenfreund. Róża Enjoy nieprzerwanie kwitnie od czerwca aż do opadów śniegu w grudniu, prezentując imponującą obfitość i długotrwałość kwitnienia.

Podobnie jak Gartenfreund, róża Enjoy charakteryzuje się raczej pionowym wzrostem, choć jest nieco niższa. Doskonale się rozkrzewia, a nawet bez przycinania tworzy nowe pędy kwiatowe. Kwiaty Enjoy są półpełne, średniej wielkości, o wyjątkowym kolorze, który ewoluuje w zależności od fazy kwitnienia i pory roku. Przeplatają się w nim nuty kremowego, malinowego, różowego lub ognisto czerwonego, co sprawia, że sama odmiana została przez samego Kordesa nazwana "sałatką owocową".

Paradoksalnie, ten odważny, zmieniający kolor może być dla niektórych ogrodników wyzwaniem, ale warto zaryzykować, ponieważ fenomenalna obfitość i długość kwitnienia Enjoy stanowią niezaprzeczalne atuty. Róża ta doskonale radzi sobie na różnych stanowiskach, bez względu na warunki pogodowe, od palącego słońca po deszcze przez wiele dni. Niezwykle zdrowe liście nie wymagają żadnej ochrony chemicznej. Te wszystkie cechy sprawiły, że pod koniec tego sezonu to właśnie Enjoy wzbudzał u mnie największy podziw.

Dodatkowe informacje

Kolor Żółty/Morelowy
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Tak

Opinie o produkcie (1)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

19 sierpnia 2022

Mam ją pierwszy rok,zakupiłam z ciekawości jako nowość. Jest to bardzo trafiony zakup .roza rośnie zdrowo,dobrze radzi sobie z upałami ,kwitnie praktycznie bez przerwy stale wypuszcza nowe kwiaty. Kwiatki są pół pełne średniej wielkości,początkowo jasniejsze podczas przekwitanie ciemnieją. Zdięcia dość dobrze oddają kolor kwiatów. Jak narazie krzew rośnie równo miernie na wysokość jak i szerokoś. Polecam.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium