Róża pnąca PURPLE SILUETTA®

Opis

cechy odmiany róży pnącej Purple Siluetta

Purple Siluetta - to niewysoka róża pnąca o wiotkich pędach charakterystycznych dla ramblerów. Jednak w stosunku do nich jest zdecydowanie mniejszą rośliną. Mimo swojego poskromionego wzrostu dalej odznacza się dużym wigorem. Potrafi stworzyć gęste krzewy, świetnie zarastające ogrodzenie. Ma wyjątkowo zdrowe liście, które gęsto pokrywają pędy, tworząc nieprzeniknioną ścianę. Na tle tych ciekawych, podłużnych, zdrowych liści niezwykle prezentują się kwiatostany o średniej wielkości złożone z pustych, niezbyt dużych, ale bardzo ciekawych kwiatów.

Trudno określić jednoznacznie kolor, dla mnie jest on fuksjowo- różowo- filetowy. Co ważne jest on dość trwały i nawet w pełnym słońcu nie zmienia barwy. Myślę, że ze względu na tą ciekawą barwę warto posadzić ją w niewielkim ogrodzie, wzdłuż płotu lub nawet w donicy na tarasie czy balkonie. 

Purple Siluetta będzie źródłem radości nie tylko dla nas ale również dla niezliczonej ilości pożytecznych owadów, które chętnie zaglądają do środka tych intersujących, pustych kwiatów.

Dodatkowe informacje

Kolor Różowy/Fioletowy
Wysokość 150cm - 200cm
Szerokość 60cm - 90cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium