Róża pnąca PERENNIAL ROSALI®

Opis

cechy odmiany Perennial Rosali

Jeśli podobają Ci się długie pędy róż pnących z grupy ramblerów oraz ich olbrzymie kwiatostany to z pewnością powinieneś zainteresować się odmianą Perennial Rosali. Jest to bowiem róża pnąca powtarzająca kwitnienie, a przy tym zachowująca te niezwykłe właściwości ramblerów.

Rośnie bardzo mocno, wytwarzając długie pędy dorastające do 4 metrów. Jeśli planujesz zasłonić jakiś element czy pokryć konstrukcję, przy której rośnie, na efekty nie będzie trzeba długo czekać.

Przepięknie wyglądają kwiaty w rozwijającym się kwiatostanie. Jest to gra barw od fioletowego przez liliowy do kremowego. Stopniowo rozwijające się kwiaty sprawiają wrażenie, że stoimy, nie przed jedną, ale przed kilkoma różami, które w niespotykany sposób splotły się razem pędami i ukazują różnobarwne kwiaty. Bardzo ważne jest również to, że kwiaty te dość mocno pachną. Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę to, że róża ta w zasadzie nie ma żadnych problemów z chorobami grzybowymi to mamy fantastyczną, mocno pachnąca róże pnącą, którą możemy wykorzystać do zasłonięcia nieciekawej ściany lub do stworzenia dużego, kwitnącego łuku na ogrodowej pergoli.  

Dodatkowe informacje

Kolor Różowy/Fioletowy
Wysokość powyżej 200cm
Szerokość 100cm - 160cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium