Róża pnąca NATURA SILUETTA®

Róża biała, natura siluetta, pnąca, sprzedaż, wysyłka, grzegorz hyży, róże ogrodowe.jpg.webp
  • nowość
Cena: od 35,99 zł 35.99
Wybierz wariant

Raj dla owadów i ptaków

Idealna do naturalistycznych ogrodów

Opis

Cechy odmiany róży pnącej Natura Siluetta

Róża pnąca Natura Siluetta to wyjątkowa odmiana w kolekcji Siluetta, prezentująca się w czystej bieli. Jest to niski Rambler, charakteryzujący się pięknymi kwiatostanami w postaci dużych baldachów. Poszczególne kwiaty są niewielkie i puste, o średnicy około 4 cm, lecz bardzo atrakcyjne dla pożytecznych owadów zapylających, które przyciąga.

Natura Siluetta wyróżnia się nieco innym charakterem wzrostu w porównaniu do pozostałych odmian z grupy, posiada bowiem sztywniejsze pędy. Jest polecana do sadzenia przy ogrodzeniach, a zwłaszcza wiejskich płotach, gdzie prezentuje się pięknie, wpasowując się w naturalistyczny charakter starych wiejskich ogrodów, przywodzących na myśl czasy dzieciństwa i ogródki przydomowe naszych dziadków.

Natura Siluetta kontynuuje jedną z najważniejszych cech całej grupy – wyjątkową zdrowotność i wigor. Dzięki temu roślina rośnie gęsto i bujnie, osiągając maksymalnie dwa metry, jednak cały krzew prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Tworzy mocne pędy, ulistnione gęsto od samego dołu do góry. W okresie kwitnienia duże białe baldachy praktycznie zasłaniają liście, tworząc malowniczy obraz. 

Ciekawą cechą tej róży jest zdolność do zawiązywania owoców po przekwitnieniu.  Po drugim letnim kwitnieniu, mnogość czerwonych owoców stanowi raj dla ptaków, korzystających z nich w ciągu zimy. Dlatego jeśli kochasz naturalne piękno, a zamiast nowoczesnych ogrodów preferujesz rustykalny klimat z dzieciństwa, z drewnianą chatą, wiejskim płotem i sadem owocowym to róża pnąca Natura Siluetta doskonale wpisuje się w ten sielski obraz. To pnącze bezobsługowe, bujne i gęste, idealne dla miłośników wiejskiego ogrodu.

Dodatkowe informacje

Kolor Biały/Kremowy
Wysokość 150cm - 200cm
Szerokość 60cm - 90cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium