Róża pnąca NARANGA®

Lekko pachnąca, ZDROWA RÓŻA!

Pełne pomarańczowe kwiaty zachwycają kolorem. 

RÓŻA PACHNĄCA

Opis

cechy odmiany NarangaNaranga- ogrodnikom poszukującym róży pnącej w intensywnym, widocznym z daleka kolorze, można polecić tę odmianę.

Kolor kwiatów jest miedziano-pomarańczowy i raczej nie blednie, ewentualnie zabarwia się delikatnie na morelowo.

Kwiaty kształtne, średniej wielkości, pełne, ale czasem mogą pojawić się półpełne. 

Ciemnozielone, bardzo zdrowe, połyskujące liście stanowią wyjątkowy kontrast dla ognistych kwiatów o delikatnym zapachu. 

Jest to jedna z niewielu odmian w tak poszukiwanym odcieniu i stabilnej mocnej barwie. 

Naranga to bardzo zdrowa, mocna odmiana, która szybko zdobywa wielbicieli, mimo że jest nowością na naszym rynku. Została wprowadzona przez firmę TANTAU w 2019 roku. 

Dodatkowe informacje

Kolor Pomarańczowy/Herbaciany
Wysokość powyżej 200cm
Szerokość 100cm - 160cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (5)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

24 lipca 2023

Kupiłam Narangę na wiosnę z gołym korzeniem. Posadziłam ją w narożniku działki między dwoma pnącymi Polkami. Zarówno Naranga jak i Polki są przepiękne. Kolor Narangi to bardzo niespotykany kolor, który jest fantastyczny i widać go z daleka. Ciągle patrzę na te kwiaty, bo są przepiękne, urzekające i nie można od nich oderwać wzroku. Szczerze polecam tą pnącą różę, aczkolwiek Polki również mają śliczne zachwycające kwiaty. Szczerze polecam obie te odmiany. W skali 1-10 obie te róże mają 10 pkt .

13 listopada 2023

Kupiłem 2 sztuki ,po jednym sezonie tragedia.

25 maja 2024

Róże przysły w idealnym stanie .

17 czerwca 2024

polki u mnie mają wielkie kwiaty i zachwycają wszystkich a narangę kupiłam z gołym korzeniem w tym roku i już pieknie kwitnie

20 czerwca 2024

Piękne liście, piękne, lekko pachnące kwiaty o mniej typowej barwie, do której jednak warto się przekonać. Róża posadzona jesień '22, kwitła już w pierwszym sezonie - miała więcej drobnych kwiatów, natomiast w kolejnym sezonie przetrwała bez kopczykowania u podnóża Karkonoszy na stanowisku słabo osłoniętym od wiatru. Tylko niewielkie uszkodzenia od późnych przymrozków w maju, kwitnie czerwiec '24, mniejszą liczbą bardzo dużych, przepięknych kwiatów. Polecam

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium