Róża pnąca GOLDEN GATE®

Cena: od 23,99 zł 23.99
Wybierz wariant
Ocena: 3.4
Producent: RozeOgrodowe.pl
Kod produktu: 612

Opis

cechy róży pnącej golden gateNajmocniej rosnąca żółta róża pnąca!

Złoto żółte kwiaty Golden Gate pojawiają się na całej wysokości krzewu, są duże, półpełne, luźno wypełnione z widocznym środkiem. W miarę przekwitania nieco jaśnieją, ale są odporne na warunki pogodowe. Istotną zaletą róży Golden Gate jest to, że roślina sama się oczyszcza.

Bardzo wysoka zdrowotność  tej odmiany oraz jej pozostałe walory sprawiły, że została doceniona przez ekspertów i otrzymała prestiżowe odznaczenie ADR.

Golden Gate swym kolorem rozświetla miejsca, w których jest posadzona, wnosząc optymistyczny nastrój, a powtarzając kwitnienie sprawia, że całym jej urokiem możemy cieszyć się bardzo długo.

Liście duże, matowe i jasne gęsto pokrywają krzew. Krzew o grubych, sztywnych i mocnych pędach mogący osiągać 300 cm wysokości.

Polecana do prowadzenia w formie kolumnowej , a także na ogrodzenia gdzie pokrywając się kwiatami od góry do dołu tworzy żółtą ścianę, której nie sposób nie zauważyć.

Żółta róża pnąca pochodząca z grupy Kletter Maxe wprowadzona na rynek w 2005 roku przez firmę Kordes.

 

kwitnąca ściana róż pnących GOLDEN GATE

Opinie o produkcie (3)

29 czerwca 2016

Posadzona wiosną 2016 przy altance już zaczyna robić wrażenie. Zdrowa i pełna wigoru, a kwiaty rzucają się w oczy. Zapach delikatny.

3 września 2017

Mam tę różę od 2014 r. Jej największym atutem jest zapach. Świeży, orzeźwiający, cytrusowy zapach mocno wyczuwalny przez cały dzień. U mnie rośnie obok ciągu komunikacyjnego i każdy, kto tamtędy przechodzi zatrzymuje się aby powąchać. I choćby przechodził wiele razy w ciągu dnia zawsze zatrzyma się i powącha. Kwiaty w kolorze jasno cytrynowym pięknie kontrastują na tle ciemnej zieleni. Kwiatostany umieszczone są na szczytach sztywnych gałązek. Jednak cały krzew jest bardzo wrażliwy na przemarzanie. Zima 2017 była bardzo okrutna dla tej róży i omal nie pozbawiła jej życia. Cieszę się, że poradziła sobie, odbudowała już trzy pędy i ma zamiar zakwitnąć (wrzesień). Urzeka zapachem. Polecam.

18 marca 2020

Róże bardzo dobrej jakości. Po raz kolejny i nie ostatni zakup. Nie zawiodłam się

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium