Róża pnąca ELIDA®

Opis

 cechy odmiany róży pnącej ElidaElida- sam hodowca przedstawią tę odmianę jako dedykowaną do uprawy w pojemnikach na tarasach czy balkonach. Zatem jakie cechy powinna mieć taka idealna róża na balkon?

Przede wszystkim róża pnąca na balkonie nie powinna rosnąć zbyt mocno, bo miejsce jest ograniczone. Również pędy nie powinny być zbyt sztywne, tak aby dały się łatwo formować na wybraną przez nas kratkę czy wybrany kształt, ale chyba najważniejsze jest to, żeby bardzo obficie zawiązywała pąki kwiatowe, a kwiaty były trwałe. I tak właśnie jest w przypadku Elidy.

Jeżeli masz balkon, który nie jest w pełni nasłoneczniony, ale przynajmniej przez 6 godzin świeci tam bezpośrednio słońce, to Elida nie zawiedzie. Kwiaty zawiązuje na całej wysokości krzewu, rozwijają się one stopniowo. Co ważne są dość duże, co w przypadku róż pnących na balkon nie zawsze jest regułą. Są również mocno wypełnione, co jest istotne dla osób, które nie lubią pustych kwiatów u róż. 

Na koniec ten wyraźny, cytrynowy kolor Elidy może okazać się strzałem w 10, gdy pragniemy stworzyć na tarasie jasne, słoneczne, przyjemne do odpoczynku miejsce.

Dodatkowe informacje

Kolor Żółty/Morelowy
Wysokość 150cm - 200cm
Szerokość 60cm - 90cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium