Róża parkowa AUF DIE FREUNDSCHAFT®

Róża o nieprzeciętnym cukierkowym zabarwieniu.

Duże bukiety trwałych kwiatów stworzą unikalny obraz w naszym ogrodzie. 

Opis

cechy róży parkowej auf die freundschaft

Róża parkowa o nieprzeciętnym eleganckim zestawieniu dwóch barw białej i czerwonej. Wprowadzona na rynek niedawno, bo w 2016 roku przez Kordesa jest nowością, która może stać się przebojem. Piękne dwukolorowe kwiaty sprawiają, że patrzy się na nie z ogromna przyjemnością. Za sprawą połączenia dwóch kolorów na dużych w miarę pełnych kwiatach zebranych licznie w wiązki. Białe kwiaty, na których płatki z wdziękiem otoczone są jasnoczerwonym obramowaniem są luźno wypełnione i posiadają umiarkowany delikatny zapach. Z czasem kwiaty staja się bardziej pocieniowane czerwienią i może uwidaczniać się brązowożółty środek. Są bardzo odporne na złe warunki pogodowe i długo utrzymują się na krzewie, dodatkowo odmiana samoczyszcząca i powtarzająca dobrze kwitnienie. Krzewy róży są zdrowe, silne, rosną prosto i dobrze się rozkrzewiają. Ciemnozielone, geste liście są mocno błyszczące co dodatkowo podkreśla jej urok. Odmiana o bardzo dobrej zdrowotności i odporności na choroby grzybowe. Posadzona sama jako soliter lub w grupie będzie unikalnym obrazem w ogrodzie. Dopasuje się też posadzona z innymi roślinami w stonowanych kolorach. Nie sprawi też kłopotu w uprawie nawet osobom, które stawiają właśnie pierwsze kroki w przygodzie z tymi królewskimi roślinami.

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Dodatkowe informacje

Kolor Czerwony/Bordowy
Wysokość 110cm - 120cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium