Róża okrywowa JOJO PEACH®

Dostępność: w późniejszym terminie
Cena: 32,99 zł 32.99
ilość szt.

Opis

Wśród róż z oczkiem trudno znaleźć tak zdrową i kompaktową odmianę jak Jojo Peach. 

Stale rosnąca popularność róż perskich jest zrozumiała. Wnoszą one bowiem do naszych ogrodów coś nowego, czego wcześniej z różami nie kojarzyliśmy. 

Wyjątkowa gra barw pomiędzy zewnętrznymi płatkami, a środkiem kwiatu sprawia, że wiele tych odmian od razu przykuwa nasz wzrok. Niemiej jednak nie wszystkie odmiany z tej grupy są wystarczająco zdrowe, aby warto było po nie sięgać. Czasem należy powstrzymać ten pierwszy zapał, pierwszy zachwyt i przyjrzeć się czy jest to odmiana łatwa w uprawie czy może jej podatność na choroby grzybowe sprawi nam więcej kłopotu niż radości.

Firma Noack Rosen znana z tego, że olbrzymią wagę przykłada do zdrowotności róż i łatwości ich uprawy przedstawia nam swoją nową odmianę Jojo Peach, która oprócz tego, że jest wystarczająco zdrowa, żeby nie sprawiać nam kłopotu, ma jeszcze jedną, niesamowicie ważną cechę, którą trudno znaleźć pośród innych odmian róż z oczkiem. Bowiem większość odmian róż perskich osiąga dość znaczne rozmiary, czasem z pogranicza róż rabatowych i parkowych i często jest to ponad metr wysokości. Nie zawsze takie odmiany dobrze komponują się na naszych rabatach. I właśnie tutaj warto spojrzeć na odmianę Jojo Peach, która w przeciwieństwie do nich jest niska

Kwiaty ciepło ubarwione z ciemniejszym środkiem, przyciągają mnóstwo pożytecznych owadów. Róża wcześnie zaczyna kwitnienie więc pierwszymi kwiatami możemy cieszyć się już w maju, a to oznacza też, że jest wysoce prawdopodobne, że w ciągu roku zakwitnie trzy razy.

Jojo Peach  ma kompaktowe rozmiary i jak na róże z pogranicza róż okrywowo- rabatowych ma dość wyprostowany pokrój. Dzięki temu możemy ją sadzić w większej grupie na rabacie. Możemy stworzyć z niej obwódkę wokół wielogatunkowego klombu albo posadzić wzdłuż wąskiego chodnika. Dobrze sprawdzi się w średniej wielkości donicy ustawionej na tarasie.

W każdym z tych zastosować przyniesie dużo radości nie tylko z tego powodu, że ma tak interesujący kolor kwiatów, ale również dlatego, że dość wcześnie rozpoczyna kwitnienie.

Dodatkowe informacje

Kolor Żółty/Morelowy
Wysokość 50cm - 60cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium