Róża wielkokwiatowa ANNAPURNA

Mocny zapach i śnieżno-białe kwiaty.

Są odporne na deszcz i długo zachowują trwałość w wazonie. 

Opis

 
cechy rózy wielkokwiatowej annapurnaAnnapurna to niska róża wielkokwiatowa wprowadzona na rynek w 2000 roku. Zdobyła już dość dużą popularność wśród miłośników róż, głównie
z powodu pięknych czysto białych, trwałych
i odpornych na deszcz kwiatów średniej wielkości. Kwiaty o dość intensywnym, miodowym zapachu pięknie prezentują się na tle ciemnozielonych liści. Ze względu na swój niski wzrost, niektórzy polecają sadzić ją na rabatach różanych podobnie jak róże rabatowe. Dla innych najcenniejszą jej cechą jest możliwość ścinania kwiatów, które długo zachowują trwałość w wazonie. Wykazuje przeciętną odporność na choroby grzybowe. Na jej rosnącą popularność na pewno ma wpływ magiczna nazwa dziesiątego najwyższego szczytu na Ziemi, która koresponduje z jej śnieżno białymi kwiatami.

Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Dodatkowe informacje

Kolor Biały/Kremowy
Wysokość 70cm - 80cm
Szerokość 40cm - 60cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (1)

13 lipca 2021

Piękna róża o czystobiałych ,cytrusowo pachnących kwiatach.Liście ciemne i błyszczące.Super utrzymuje wiele kwiatów na sztywnych i mocnych pędach.Miała w jednym roku czarną plamistość ale bez większych szkód.U mnie radzi sobie w półcieniu.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium