Róża pnąca PERENNIAL DOMINO®

Dostępność: w późniejszym terminie
Cena: 35,99 zł 35.99
ilość szt.

Opis

 cechy odmiany róży pnącej Perennial DominoRosnąca popularność ramblerów powtarzających kwitnienie jest absolutnie zrozumiała. Wiele osób zachwyciło się bujnie rosnącymi i przepięknie kwitnącymi w czerwcu ramblerami, jednak ich zapał przed posadzeniem do swoich ogrodów często został powstrzymany informacją, że nie powtarzają one kwitnienia. Hodowcy jednak nieustannie dążą do zaspokojenia oczekiwań miłośników róż. Tworzą takie perełki jak Perennial Domino. 

Ta pełna wigoru róża pnąca o wiotkich pędach świetnie ozdobi wiele zakątków ogrodu. Dzięki elastycznym, długim pędom można ją pięknie rozłożyć na kratce zasłaniającej jakąś nieelegancką ścianę. Można poprowadzić ją na ogrodzeniu lub stworzyć z niej okazały obelisk w ogrodzie. W każdym z tych przypadków można liczyć na bardzo obfite kwitnienie również późnym latem i jesienią,  kwiaty wyjątkowego burgundowego koloru pojawiają się w okazałych, dużych gronach. Jest to chyba najbardziej podziwiana nowa odmiana z grupy ramblerów powtarzających kwitnienie.

Perennial Domino w 2020 roku otrzymała Złotą Różę w prestiżowym konkursie Nowości Różanych w Baden Baden, a w roku 2022 Niemieckie Towarzystwo Różane wybrało ją Różą Roku 2022

Dodatkowe informacje

Kolor Czerwony/Bordowy
Wysokość powyżej 200cm
Szerokość 60cm - 90cm
Certyfikat ADR Nie

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium