Róża pnąca ELIDA - doniczka 6l.

Dostępność: CZERWIEC 2024
Cena: 59,99 zł 59.99
ilość szt.

Krzew w doniczce C6

Klasa jakości 1

Opis

Krzew w doniczce C6

Klasa jakości 1

cechy odmiany róży pnącej Elida

Elida- sam hodowca przedstawią tę odmianę jako dedykowaną do uprawy w pojemnikach na tarasach czy balkonach. Zatem jakie cechy powinna mieć taka idealna róża na balkon?

Przede wszystkim róża pnąca na balkonie nie powinna rosnąć zbyt mocno, bo miejsce mamy ograniczone. Również pędy nie powinny być zbyt sztywne, tak aby dały nam się łatwo formować na wybraną przez nas kratkę czy wybrany kształt, ale chyba najważniejsze jest to, żeby bardzo obficie zawiązywała pąki kwiatowe, a kwiaty były trwałe. I tak właśnie jest w przypadku Elidy.

Jeżeli masz balkon, który nie jest w pełni nasłoneczniony ale przynajmniej przez 6 godzin świeci tam bezpośrednio słońce, to Elida nie zawiedzie. Kwiaty zawiązuje na całej wysokości krzewu, rozwijają się one stopniowo. Co ważne są dość duże, co w przypadku róż pnących na balkon nie zawsze jest regułą. Są również mocno wypełnione, co może być ważne dla tych osób, które nie lubią pustych kwiatów u róż. 

Na koniec ten jasny, cytrynowy kolor może okazać się strzałem w 10, po to aby stworzyć na tarasie jasne, przyjemne do odpoczynku miejsce.

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium