Róża parkowa CIRCLE OF LIFE® - doniczka 6l.

Dostępność: CZERWIEC 2024
Cena: 51,99 zł 51.99
ilość szt.

Opis

cechy odmiany Circle of Life

Circle of life- to wyjątkowa, nowa odmiana z pogranicza trzech grup bowiem obfitość kwitnienia oraz pokrewieństwo do niebywale popularnej róży rabatowej Hansestadt Rostock skłaniało by do tego żeby zakwalifikować ją do róż rabatowych.

Jednocześnie piękna, szlachetna budowa kwiatu najbardziej przypomina róże wielkokwiatowe, natomiast mocny, wyprostowany pokrój krzewu jest charakterystyczny właśnie dla róż parkowych.

Zatem mamy bardzo ciekawą odmianę parkową, która kwitnie tak obficie jak najlepsze róże rabatowe, a jednocześnie kwiaty są tak szlachetne jak u róż wielkokwiatowych. Dodatkowo kolor, który odziedziczyła po niezwykle lubianej Hansestadt Rostock sprawia, że jest to niezwykle ciekawa propozycja wśród róż parkowych z przeznaczeniem na przykład na kwitnące żywopłoty, z których jednocześnie od czasu do czasu możesz ściąć kwitnące gałązki do wazonu.

Warto dodać, że jest to odmiana pachnąca.

 Krzewy tej odmiany możesz posadzić:

- W szpalerze w rozstawie co 50 cm. Czyli na 10 metrów bieżących potrzebujesz 20 róż.

- W większej grupie sadząc na każdy metr kwadratowy 5 róż.  Czyli na 10 m² np. prostokąt 2,5m x 4m, lub koło o średnicy 3,5 m potrzebujesz 50 róż.

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium